Edycja specjalna Kursu Zdaj LEKko - wiosna 2020

Sytuacja jest wyjątkowa. Okres wiosenny zawsze był okresem martwym w przygotowaniach do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Ten rok, z racji pandemii, jest inny. Uznaliśmy, że fajnym pomysłem dla Was, jeśli siedzicie w domach, jest możliwość przygotowania się już teraz do LEKu. I dlatego, postanowiliśmy uruchomić edycję specjalną Kursu Zdaj LEKko. Trwa ona do 31 maja 2020r, a od pierwszego dnia otrzymujecie pełny dostęp do wszystkich treści. To od Was zależy ile chcecie się każdego dnia uczyć. Materiału jest sporo - 80 wykładów, z wszystkich dziedzin objętych LEKiem, do tego test przed wykładem i test sprawdzający. Drugim elementem kursu jest praca z bazą pytań. Nie otrzymacie materiałów drukowanych i innych gadżetów – z oczywistych powodów wysyłka teraz nie jest wskazana i trudna w realizacji. Postanowiliśmy, by cena była możliwie najniższa, to 200 złotych. Dodatkowo jeśli kiedyś w przyszłości postanowicie skorzystać z naszego kursu czy to stacjonarnego czy internetowego, to te 200 złotych będzie odjęte od ceny.

 

Do najbliższego LEKu zostało:

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund
Stowarzyszenie Młody Lekarz powstało w roku 2005, założone przez absolwentów wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od roku 2006 prowadzimy kurs przygotowujący do najważniejszego w życiu każdego lekarza egzaminu - Lekarskiego Egzaminu Końcowego. W naszym kursie uczestniczyło kilkanaście tysięcy lekarzy i studentów medycyny.  Nasze działania nie ograniczają się  do organizacji kursu i prowadzenia portalu. Aktywnie uczestniczymy w działaniach dotyczących młodych lekarzy - tworzeniu przyjaznego i efektywnego systemu szkolenia podyplomowego . Byliśmy wielokrotnie członkami komisji przy Ministrze Zdrowia, uczestniczyliśmy w posiedzeniach sejmowych komisji zdrowia, lobbowaliśmy nad wprowadzaniem rozwiązań korzystnych dla młodych lekarzy. Aktywnie wspieramy działania młodych lekarzy poprzez sponsoring wydarzań.

Kurs LEK

Największy kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

Bazy pytań

Ponad 10 000 pytań z zakresu LEK, LDEK i PES

Start zawodowy

Od 2002 roku pomagamy młodym lekarzom w trudnym starcie zawodowym

LEK Test in English

The database consists of 1200 questions from the 6 editions of the State Examination of Medical Doctor (SED)

Dlaczego my??

Przez 12 lat pomogliśmy przygotować się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego tysiącom lekarzy, pytania z naszej bazy były rozwiązane kilkanaście milionów razy.

Kurs

10 920

Liczba uczestników naszego kursu