Baza pytań do LDEK

Kup dostęp do BAZY PYTAŃ do LDEK i zwiększ swoje szanse na Egzaminie!

W sumie Baza pytań do LDEK składa się z niemal 3800 pytań testowych  KAŻDE Z OMÓWIENIEM, KAŻDE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONSULTACJI ON-LINE

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LDEK


KUP BAZĘ PYTAŃ DO LDEK

Ile jest pytań w Waszej bazie?

Baza pytań do LDEK składa się z niemal 3800 pytań testowych: 1800 pytań z Lekarsko-Dentystycznych Egzaminów Państwowych opublikowanych przez CEM (2008-2012) oraz niemal 1900 pytań nadesłanych przez użytkowników portalu po Lekarsko-Dentystycznych Egzaminach Końcowych, które odbyły się w 2013-2017 r. Każde pytanie posiada uzasadnienie odpowiedzi przygotowane przez eksperta.
Baza pytań LDEK LUTY 2017 została powiększona do 192 pytań - każde z omówieniem.

UWAGA!!!
TEST WRZESIEŃ 2017 zawiera 142 pytania (pozostałe pytania nie są dostępne, nie zostały spisane)
UWAGA!!!


Dla kogo jest przeznaczona baza testów?

Baza testów została stworzona z myślą o osobach przygotowujących się do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Zakres pytań oraz stopień trudności, jak również proporcje pytań z poszczególnych dziedzin odpowiadają tym pojawiającym się na Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Końcowym. Jednak rozwiązywanie testów może służyć również studentom wydziałów dentystyczno-lekarskich, jak również jako podstawa dla osób uczących się do specjalizacji.

Czy z bazy mogę korzystać z różnych komputerów?

Tak, jednak jednoczasowo możliwy jest dostęp wyłącznie z jednego komputera.

Czy mogę udostępnić mój login innym osobom?

Nie. Dostęp jest wykupowany dla danej osoby. W przypadku naruszenia tego punktu regulaminu, użytkownikowi może być cofnięty dostęp do bazy, bez prawa do zwrotu opłaty.


Od kiedy jest liczony czas dostępu?

Czas dostępu jest liczony w pełnych dniach rozpoczynając od dnia następnego po dniu gdy nastąpiło potwierdzenie wpłaty z systemu transakcyjnego. Dlatego dostęp kończy się zawsze o godzinie 23:59 w ostatnim dniu. Np. jeśli wykupiono dostęp na 14 dni, wpłata została potwierdzona 01.08.2013 to pełne dni liczy się od 02.08 i dostęp się kończy 14.08.2013 o godzinie 23:59.

Wydaje mi się, że inna odpowiedź jest prawidłowa niż podana przez system.

Atutem naszej bazy jest możliwość zadania pytania autorowi. W wielu wypadkach krótkie uzasadnienie rozwiewa wątpliwości. Ponadto pytania użytkownika i odpowiedź autora są widoczne dla innych użytkowników – co stanowi również wskazówkę.

W jaki sposób odbywa się zapłata za dostęp do bazy?

Opłata za dostęp do bazy jest możliwa wyłączne za pośrednictwem systemu PayU. Pozwala to na praktycznie natychmiastowy dostęp do bazy – po potwierdzeniu płatności przez PayU – dostęp do bazy jest automatycznie aktywowany. Jeśli Twój bank nie współpracuje z PayU, możliwy jest przelew bankowy na konto PayU, ale aktywacja dostępu odbędzie się dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie PayU. Taka operacja może zająć nawet kilka dni. Dlatego polecaną formą płatności jest szybki przelew. Szczegóły płatności znajdziesz na stronie www.payu.pl.

Czy mogę sprawdzić jaki dostęp mam wykupiony i do kiedy?

Tak. Po wybraniu na stronie mlodylekarz.pl z menu „Baza testów do LEK” pojawi się na dole strony link do statystyk. W tej zakładce znajdziesz informację o wykupionych wariantach oraz czasie dostępu.

Jak uzyskać dostęp do bazy testów?

Dostęp do bazy testów jest dla zalogowanych użytkowników portalu mlodylekarz.pl. W celu zalogowania się należy zarejestrować się (założyć konto) na głównej stronie portalu.

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LDEK

Wykupiłam/em dostęp do bazy ale do tej pory nie otrzymałam/em potwierdzenia zakupu lub faktury.

Należy sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, w szczególności folder spam, gdyż tam mogą być kierowane maile, szczególnie w przypadku konta gmail.

W jaki sposób mogę sprawdzić omówienie do pytań w bazie testów?

Po wysłaniu rozwiązanego testu pojawiają się odpowiedzi prawidłowe. Przed każdym pytaniem pojawia się "Omówienie", na które należy najechać aby je wyświetlić.

Mam problemy techniczne, baza nie wyświetla się prawidłowo.

W razie problemów technicznych związanych z obsługą bazy pytań testowych pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LDEK

  • Kliknięć: 7237