Baza pytań do LEK

Pytania z LEK jesień 2017 dostępne w Bazie Pytań do LEK!

W sumie Baza liczy blisko 6200 PYTAŃ:
- KAŻDE Z OMÓWIENIEM
- KAŻDE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONSULTACJI ON-LINE z autorem omówienia/pytania

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LEK 

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LEK

Informacje o Bazie pytań testowych do LEK

Ile jest pytań w Waszej bazie??

Baza jest podzielona na dwie części. Pierwsza składa się z 2400 pytań, przygotowanych przez osoby wykładające na kursie „Zdaj LEKko”. Pytania te odpowiadają przedmiotom i stopniowi trudności pytań z Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Każde z pytań opatrzono omówieniem odpowiedzi. Część druga składa się z 3800 pytań: 1800 z Lekarskich Egzaminów Państwowych opublikowanych przez CEM (2008-2012) oraz blisko 2000 pytań nadesłanych przez użytkowników portalu po Lekarskich Egzaminach Końcowych w 2013-2017 r. - każde z omówieniem. Czyli łącznie w naszej bazie jest blisko 6200 pytań - KAŻDE Z OMÓWIENIEM! KAŻDE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONSULTACJI ON-LINE!

Dla kogo jest przeznaczona baza testów?

Baza testów została stworzona z myślą o osobach przygotowujących się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Zakres pytań oraz stopień trudności, jak również proporcje pytań z poszczególnych dziedzin odpowiadają tym pojawiającym się na Lekarskim Egzaminie Końcowym. Jednak rozwiązywanie testów może służyć również studentom wydziałów lekarskich, jak również jako podstawa dla osób uczących się do specjalizacji.

Czy mogę gdzieś zobaczyć wersję demo?

Tak, każdy zarejestrowany użytkownik portalu mloldylekarz.pl ma możliwość zapoznania się z systemem. Udostępniliśmy aż 200 pytań, byście mogli zapoznać się z naszą propozycją.

Czy z bazy mogę korzystać z różnych komputerów?

Tak, jednak jednoczasowo możliwy jest dostęp wyłącznie z jednego komputera.

Czy mogę udostępnić mój login innym osobom?

Nie. Dostęp jest wykupowany dla danej osoby. W przypadku naruszenia tego punktu regulaminu, użytkownikowi może być cofnięty dostęp do bazy, bez prawa do zwrotu opłaty.

Chciałbym się uczyć poszczególnymi dziedzinami, czy jest możliwość wykupienia dostępu do jednej dziedziny?

Tak. Dostęp możliwy jest w dwóch wariantach – jako dostęp do całej bazy na 14 do 365 dni lub dostęp do poszczególnych dziedzin na 14 dni. Użytkownikom pozostawiamy wybór opcji, która jest dla nich najlepsza.

Od kiedy jest liczony czas dostępu?

Czas dostępu jest liczony w pełnych dniach rozpoczynając od dnia następnego po dniu gdy nastąpiło potwierdzenie wpłaty z systemu transakcyjnego. Dlatego dostęp kończy się zawsze o godzinie 23:59 w ostatnim dniu. Np. jeśli wykupiono dostęp na 14 dni, wpłata została potwierdzona 01.08.2013 to pełne dni liczy się od 02.08 i dostęp się kończy 14.08.2013 o godzinie 23:59.

Wydaje mi się, że inna odpowiedź jest prawidłowa niż podana przez system.

Atutem naszej bazy jest możliwość zadania pytania autorowi. W wielu wypadkach krótkie uzasadnienie rozwiewa wątpliwości. Ponadto pytania użytkownika i odpowiedź autora są widoczne dla innych użytkowników – co stanowi również wskazówkę.

W jaki sposób odbywa się zapłata za dostęp do bazy?

Opłata za dostęp do bazy jest możliwa wyłączne za pośrednictwem systemu PayU. Pozwala to na praktycznie natychmiastowy dostęp do bazy – po potwierdzeniu płatności przez PayU – dostęp do bazy jest automatycznie aktywowany. Jeśli Twój bank nie współpracuje z PayU, możliwy jest przelew bankowy na konto PayU, ale aktywacja dostępu odbędzie się dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie PayU. Taka operacja może zająć nawet kilka dni. Dlatego polecaną formą płatności jest szybki przelew. Szczegóły płatności znajdziesz na stronie www.payu.pl.

Czy mogę sprawdzić jaki dostęp mam wykupiony i do kiedy?

Tak. Po wybraniu na stronie mlodylekarz.pl z menu „Baza testów do LEK” pojawi się na dole strony link do statystyk. W tej zakładce znajdziesz informację o wykupionych wariantach oraz czasie dostępu.

Uczę się do specjalizacji. Czy jest sens korzystać z Waszej bazy?

Jeśli przedmiot specjalizacji pokrywa się z jednym z działów Lekarskiego Egzaminu Końcowego, to skorzystanie z naszej bazy będzie na pewno przydatne. Na każdym egzaminie specjalizacyjnym pojawiają się pytania o rzeczy zupełnie podstawowe – nauka z naszą bazą może pomóc w ich rozwiązaniu – dając pewność

Jak uzyskać dostęp do bazy testów?

Dostęp do bazy testów jest dla zalogowanych użytkowników portalu mlodylekarz.pl. W celu zalogowania się należy zarejestrować się (założyć konto) na głównej stronie portalu.

Wykupiłam/em dostęp do bazy ale do tej pory nie otrzymałam/em potwierdzenia zakupu lub faktury.

Należy sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, w szczególności folder spam, gdyż tam mogą być kierowane maile, szczególnie w przypadku konta gmail.

W jaki sposób mogę sprawdzić omówienie do pytań w bazie testów?

Po wysłaniu rozwiązanego testu pojawiają się odpowiedzi prawidłowe. Przed pytaniami, które są opatrzone omówieniami, pojawia się "Omówienie", na które należy najechać aby je wyświetlić

Mam problemy techniczne, baza nie wyświetla się prawidłowo.

W razie problemów technicznych związanych z obsługą bazy pytań testowych pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KUP BAZĘ PYTAŃ DO LEK

  • Kliknięć: 22954