Study Hard -  kurs internetowy + stacjonarny kurs w Warszawie („Zdaj LEKko2.0”)

Kurs Repetytorium do LEK

Kurs internetowy + stacjonarny Zdaj LEKko2.0 Study Hard

Kurs łączony jest naszą najszerszą propozycją. Składa się on z kursu internetowego - który zmusza do systematycznej nauki oraz kursu powtórkowego stacjonarnego- on-line, który odbędzie się w pierwszej połowie stycznia 2021r. 

Edycja Zima 2021

2 listopada rozpoczną się zapisy na Kurs Zdaj LEKko w wersji internetowej i wersji łączonej (kurs stacjonarny i wersja internetowa). Kurs internetowy rozpocznie się 16 listopada, a kurs stacjonarny on-line w pierwszej połowie stycznia. 

Zniżki

Możecie uzyskać upusty na kurs internetowy (Smart) oraz łączony (Study Hard). 
Każda osoba, która uczestniczyła w edycji kursu "Repetytorium do Lekarskiego Egzaminu Końcowego" Zdaj LEKko w przeciągu ostatnich trzech lat otrzymuje  10% zniżki.
Również każdy, kto zapisze się ze swoimi znajomymi, może liczyć na 10% zniżki, osoba zbierająca grupę na jeszcze więcej. 
Osoby, które uczestniczyły w Edycji Specjalnej Wiosna 2020r mogą otrzymać 200pln zniżki. 
Zasady zniżek opisane są w regulaminie

WAZNE. By uzyskać zniżkę, przed zakupem należy wygenerować kod. 

Kody generuje się w tym miejscu. 

O kursie

Pierwszy kurs Stowarzyszenia Młody Lekarz odbył się w roku 2006. Zaczynaliśmy skromnie, w salach na kilkadziesiąt osób, sami drukowaliśmy i składaliśmy materiały. Wyróżniało nas, że wykładowcami byli młodzi lekarze, którzy Lekarski Egzamin Państwowy zdawali rok wcześniej. Doskonale wiedzieliśmy, jak należy przygotować się do LEP, że nie jest to egzamin z całej medycyny, a pewne zagadnienia pojawiają się szczególnie często. Początkowo kurs trwał trzy dni, ale po dwóch edycjach uznaliśmy, że optymalne będą cztery dni.
Na przestrzeni lat kurs zyskał uznanie młodych lekarzy, jako efektywny element przygotowania do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, zamienionego potem na Lekarski Egzamin Końcowy. Również my zmienialiśmy się, rozszerzyliśmy materiały przekazywane kursantom, stworzyliśmy bazę pytań, którą następnie udoskonaliliśmy o krótkie opisy, pozwalające na naukę online. Jest dla nas najważniejsze, by w trakcie wykładów przedstawić najistotniejsze zagadnienia, w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną z uwzględnieniem nowych rekomendacji, klasyfikacji czy zmian w legislacji.
Na przestrzeni lat w naszym kursie wzięło udział kilkanaście tysięcy młodych lekarzy. Wielu z nich pomogliśmy nie tylko uzyskać prawo wykonywania zawodu, ale również osiągnąć satysfakcjonujący wynik, pozwalający na dostanie się na wymarzoną specjalizację.