Bazy pytań

już 15 000 000 rozwiązanych pytań

Bazy pytań

Baza jest podzielona na dwie części. Pierwsza składa się z 2400 pytań, przygotowanych przez osoby wykładające na kursie „Zdaj LEKko”. Pytania te odpowiadają przedmiotom i stopniowi trudności pytań z Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Każde z pytań opatrzono omówieniem odpowiedzi. Część druga składa się z 3800 pytań: 1800 z Lekarskich Egzaminów Państwowych opublikowanych przez CEM (2008-2012) oraz blisko 2000 pytań nadesłanych przez użytkowników portalu po Lekarskich Egzaminach Końcowych w 2013-2018 r. - każde z omówieniem. Czyli łącznie w naszej bazie jest blisko 6300 pytań - KAŻDE Z OMÓWIENIEM! KAŻDE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONSULTACJI ON-LINE!

Baza pytań do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

Baza pytań do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego

Testowy dostęp do bazy

Testowy dostęp do bazy pozwala na zapoznanie się z bazą pytań do Lekarskiego Egzaminu Końcowego przed wykupieniem dostępu. Aby skorzystać z bazy testowej należy zarejestrować się i zalogować na portalu mlodylekarz.pl. Dostęp obejmuje po jednym zestawie pytań autorskich stowarzyszenia Młody Lekarz, z każdej dziedziny oraz pytania z jednego Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Bazy pytań do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego

Bazy pytań do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego są przeznaczone w szczególności dla osób przygotowujących się do tego egzaminu, ale mogą stanowić również pomoc dla osób w trakcie specjalizacji jak również w pewnym zakresie jako przygotowanie do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Baza składa się z dwój grup pytań - autorskich - z zakresu Kardiologii oraz Położnictwa i Ginekologii oraz drugiej - pytań CEM - z zakresu Chorób Wewnętrznych, Medycyny Rodzinnej, Psychiatrii, Pediatrii, Położnictwa i Ginekologii oraz Kardiologii.

Baza pytań do PES ze strony CEM

Kardiologia

Położnictwo i ginekologia

LEK test in English

Database consists of 1200 questions from the 6 editions of the State Examination of Medical Doctor (SED) held between 2010 and 2012 (2 exams per year, 200 questions each). Every question is supplied by a comment regarding the question prepared by the authors of the database.

Terms and regulations

TERMS AND REGULATIONS OF ACCESS TO THE DATABASE OF QUESTIONS FROM THE STATE EXAMINATION OF MEDICAL DOCTOR (SED or LEP)

FAQ

How many questions there are in your database?
Who is the database for?
Can I use the database from different computers?
....