Bazy pytań

już 15 000 000 rozwiązanych pytań

Bazy pytań

Baza jest podzielona na dwie części. Pierwsza składa się z 2400 pytań, przygotowanych przez osoby wykładające na kursie „Zdaj LEKko”. Pytania te odpowiadają przedmiotom i stopniowi trudności pytań z Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Każde z pytań opatrzono omówieniem odpowiedzi. Część druga składa się z 3800 pytań: 1800 z Lekarskich Egzaminów Państwowych opublikowanych przez CEM (2008-2012) oraz blisko 2000 pytań nadesłanych przez użytkowników portalu po Lekarskich Egzaminach Końcowych w 2013-2017 r. - każde z omówieniem. Czyli łącznie w naszej bazie jest blisko 6200 pytań - KAŻDE Z OMÓWIENIEM! KAŻDE Z MOŻLIWOŚCIĄ KONSULTACJI ON-LINE!

Baza pytań do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

Baza pytań do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego

Testowy dostęp do bazy

Testowy dostęp do bazy pozwala na zapoznanie się z bazą pytań do Lekarskiego Egzaminu Końcowego przed wykupieniem dostępu. Aby skorzystać z bazy testowej należy zarejestrować się i zalogować na portalu mlodylekarz.pl. Dostęp obejmuje po jednym zestawie pytań autorskich stowarzyszenia Młody Lekarz, z każdej dziedziny oraz pytania z jednego Lekarskiego Egzaminu Końcowego.

Bazy pytań do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego

Bazy pytań do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego są przeznaczone w szczególności dla osób przygotowujących się do tego egzaminu, ale mogą stanowić również pomoc dla osób w trakcie specjalizacji jak również w pewnym zakresie jako przygotowanie do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Baza składa się z dwój grup pytań - autorskich - z zakresu Kardiologii oraz Położnictwa i Ginekologii oraz drugiej - pytań CEM - z zakresu Chorób Wewnętrznych, Medycyny Rodzinnej, Psychiatrii, Pediatrii, Położnictwa i Ginekologii oraz Kardiologii.

Baza pytań do PES ze strony CEM

Kup

Kardiologia

Kup

Położnictwo i ginekologia

Kup