Baza pytań CEM

Miesiąc do LEKu. Jednak ten LEK nie będzie już taki jak wszystkie dotychczas. Wchodzi baza pytań, co zmienia zdecydowanie sposób nauki do egzaminu. 70% pytań jest znane – trzeba ich nauczyć się na pamięć. To daje gwarancję zdania egzaminu i jest warunkiem koniecznym, jeśli chce się uzyskać dobry wynik.
Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny, oddzielny moduł do nauki bazy pytań opublikowanej przez Centrum Egzaminów Medycznych. Dostęp jest darmowy, po rejestracji – musimy zapisać Wasze postępy w nauce. Korzysta on z krzywej zapamiętywania pytań - czyli te pytania, które rozwiązujecie dobrze będą pojawiać się rzadziej, te które sprawiają problem, będą powtarzane częściej. Jest też ważne czy pytanie macie opanowane, macie wątpliwości lub zupełnie nie znacie odpowiedzi. Pytania są podzielone na dziedziny zgodnie z poddziałem CEM.

Baza pytań CEM została opublikowana bez odpowiedzi. Nasi wykładowcy rozwiązując test niejednokrotnie zgłaszali uwagi do pytań, że są nieaktualne, zawierają dwie lub więcej poprawnych odpowiedzi lub są niejednoznaczne. Jednak ostatecznie musieliśmy wybrać najodpowiedniejszą opcję. Nie ma jednak gwarancji, że odpowiedź jest zgodna z tym co myśli CEM. Jeżeli znajdziecie rozbieżności bądź macie wątpliwości nie wahajcie się wysyłać uwagi.
Szybkiej i skutecznej nauki.

Baza pytań CEM