Kurs Zdaj Lekko - wersja internetowa

Sytuacja epidemii wydaje się powoli stabilizować. Centrum Egzaminów Medycznych ogłosiło termin jesiennego LEKu, który ma się odbyć zgodnie z wcześniejszymi terminami. Dlatego postanowiliśmy otworzyć edycję internetową kursu Zdaj LEKko.

Rozpoczęcie zapisów:
1 czerwca 2020r.
Rozpoczęcie kursu:
15 czerwca 2020r. 

Kurs  stacjonarny Zdaj LEKko

Repetytorium do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

W obecnej sytuacji trudno jest przewidzieć co będzie jutro, a co dopiero jak będzie za parę miesięcy. Mamy nadzieję, że życie powróci bardziej niż mniej na swoje normalne tory. W związku z tym musimy planować nasze działania. Dlatego ustaliliśmy datę kursu stacjonarnego Zdaj LEKko – Repetytorium do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, który odbędzie się w formie kursu stacjonarnego transmitowanego on-line

20 - 23 sierpnia 2020r.


Rozpoczęcie zapisów:
1 czerwca 2020r.

Do najbliższego LEKu zostało:

Dni
:
Godzin
:
Minut
:
Sekund
Stowarzyszenie Młody Lekarz powstało w roku 2005, założone przez absolwentów wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od roku 2006 prowadzimy kurs przygotowujący do najważniejszego w życiu każdego lekarza egzaminu - Lekarskiego Egzaminu Końcowego. W naszym kursie uczestniczyło kilkanaście tysięcy lekarzy i studentów medycyny.  Nasze działania nie ograniczają się  do organizacji kursu i prowadzenia portalu. Aktywnie uczestniczymy w działaniach dotyczących młodych lekarzy - tworzeniu przyjaznego i efektywnego systemu szkolenia podyplomowego . Byliśmy wielokrotnie członkami komisji przy Ministrze Zdrowia, uczestniczyliśmy w posiedzeniach sejmowych komisji zdrowia, lobbowaliśmy nad wprowadzaniem rozwiązań korzystnych dla młodych lekarzy. Aktywnie wspieramy działania młodych lekarzy poprzez sponsoring wydarzań.

Kurs LEK

Największy kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

Bazy pytań

Ponad 10 000 pytań z zakresu LEK, LDEK i PES

Start zawodowy

Od 2002 roku pomagamy młodym lekarzom w trudnym starcie zawodowym

LEK Test in English

The database consists of 1200 questions from the 6 editions of the State Examination of Medical Doctor (SED)

Dlaczego my??

Przez 14 lat pomogliśmy przygotować się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego tysiącom lekarzy, pytania z naszej bazy były rozwiązane kilkanaście milionów razy.

Kurs

10 920

Liczba uczestników naszego kursu