Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

etat+ wlasna dzialaność+skladki na ZUS
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: etat+ wlasna dzialaność+skladki na ZUS

etat+ wlasna dzialaność+skladki na ZUS 12/03/2008 23:54 #41983

Witam!
Moze ktos z Was wie jak wyglada sprawa swiadczenia uslug dla bylego pracodawcy ( chodzi mi o pelnienie dyzurow medycznych) i odprowadzenia skladek na zus, podczas gdy obecnie pracuje w innym miejscu na pelny etat i mam oplacany pelen zus. W tym roku odeszlam ze szpitala A i przeszlam do szpitala B. Na poczatku 2009 otwieram wlasna dzialalnosc (podatek wedlug stawek) nadal pracujac w szpitalu B chce pelnic dyzury w szpitalu A ( czyli u bylego pracodawcy ), tyle ze w ramach wlasnej dzialanosci.
Dyzurujac w calkiem nowym szpitalu oplacalabym tylko zus - skladki zdrowotne, ze wzgledu na to ze mam pelen zus z etatu. Czy tak samo sie ma sprawa z bylym pracodawca Czy musze oplacac caly zus? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdro Anka.
PS. Zeby nie zajmowac miejsca przyziemnymi sprawami na forum prosze o odp. na maila
skanulka@gmail. com bede bardzo wdzieczna, bo urzedy powoduja to, ze stoje na granicy wyczerpania nerwowego;)

12/04/2008 16:05 #41999

• Lilithu
  • Platynowy forowicz
  • Oklaski: -3
no bez przesady, po to jest forum zeby na nim dyskutowac. Nie ty jedna masz taki problem dlatego proponuje zeby odpowiadac tutaj/

12/04/2008 22:33 #42016

Już znalazłam odpowiedź:) Prowadząc działalność i będąc jednoczesnie na etacie obowiazuje jedynie składka zdrowotna w ZUSie pozostałe składki są dobrowolne:)nie ma też znaczenia czy podejmuje się współpracę z nową placówką czy też z byłym pracodawcą. Pozdrawiam.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.47 sekundy

Zapisy dla lekarzy

WEJDŹ

Zapisy dla studentów

WEJDŹ