Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Katowice Szpital MSWiA

mswia 08/17/2007 13:47 #18188

dr a.więckowiak,nazwijmy sprawy po imieniu jest k...wa ,kieruje i zabiera młodych lekarzy na sympozja kursy żeby ją rż...li to się nazywa promocja,koleżanko czas zakończyć te praktyki po odziałach krżą opisy twoich ekscesów w postaci e-meili z szczegółami swingowaniasexu klasycznego i prewersyjnego :D:D:D zacznij jak twój protekowany uprawiać sex z pacjentami:mad:

Mswia 11/11/2007 17:27 #25901

Osobiście gorąco polecam ten szpital na staż zarówno dla tych którzy chcą się czegoś nauczyć jak i dla tych którzy nie pragną tego za wszelką cenę.

Szpital bardzo specyficzny jeśli chodzi o klimat ale in plus. Koordynatorzy - pełen przeplot od skrajnie formalnych do skrajnie nieformalnych (w tym miejscu chylę czoła ky osobie której to dotyczy ), ale każdy miły i pomocny. Można dużo się nauczyć co wynika głównie ze specyfiki pacjentów a ta z rejonizacji - szczególnie dotyczy interny. Chirurgia pracowita ale w znakomitej atmosferze. Medycyna rodzinna ... MSWiA w nazwie robi swoje pacjenci uczą życia.

Na każdym oddziale pielęgniarki bardzo przychylne i pomocne. Można się od nich dużo nauczyć.

No i jest jeszcze SOR ... dla chętnych miejsce się w karetce znajdzie.

Osobiście jeszcze raz gorąco polecam - szpital uczy specyfiki zawodu. Miło będę wspominał czas stażu i ludzi z których miałem przyjemność poznać.

04/02/2008 19:05 #32611

• moniska
  • Ekspert
  • Oklaski: 0
A ja mam takie pytanko. Widze ze w wiekszosci chwalicie sobie ten szpital. A wie ktos moze jak tam jest z miejscami specjalizacyjnymi? np.chirurgia, anestezjologia... albo np.w innych szpitalach?
z gory dzieki za odpowiedz

05/09/2008 22:31 #34283

• moniska
  • Ekspert
A czy ktos mógłby mi powiedziec jak to jest z osoba spoza Sląskiego wojewodztwa ktora chciałaby zrobic staz wlasnie w tym wojewodztwie? Czy sa jakies problemy z miejscami dla osob spoza?
No i jeszcze jedno czy przyjmując wlasnie tu na staz biora pod uwage srednia ocen, lub na jakiej zaadzie... z gory dzieki za odpowiedz
serdecznie pozdrawiam starszych kolegów

06/20/2009 16:46 #48710

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą , ale pomyślałam ,że warto uaktualnić stan rzeczy.

Szpital rzeczywiście jest miejscem gdzie własna inicjatywa w większości spotyka się z przychylnością, acz oczywiście jak wszędzie zdarzają się te niechlubne wyjątki ludzi jakże zatwardziałych w swych poglądach na pozycje młodego lekarza, ale nalezy im wybaczyć- to wychowankowie głównie CSK-u

Istotna jest też atmosfera i stosunek starszych lekarzy do stazystów- całkiem powaznie mówiąc można poczuć się jak wśród dobrej paczki znajomych:) A i sam szpital w tym roku wchłonął prawie 40 stażystów więc tworzy się jedna wielka kompania znajomych na każdym kroku

Z odbywaniem stażów cząstkowych, których nie ma w MSWiA nie ma najmniejszych problemów- tutaj osobiście polecam położnictwo na Raciborskiej- można wiele się nauczyć, zobaczyć i to w gronie wesołych doktorek i doktorów. I z przyczyn oczywistych polecam oddelegowanie się gdziekolwiek poza szpital aby odrobić psychiatrie ( Szopienice!!)

I ostatnia kwestia- kadry . Poza pewnymi komplikacjami z "władza najwyższą" , panie w kadrach są osobami niezwykle pomocnymi i w zasadzie one rozwiązują większość problemów bez naszego udziału.

11/20/2009 17:50 #55331

• moniska
  • Ekspert
Witam. Myslę o stazu w MSWiA o ile sie dostanę, ale własnie mnie interesuje chirurgia, czy na serio tam jest tak niemile i źle? Jestem osobą która sie dogaduje z chirurgami, bo znam troszke "ich świat", ale takie opinie ze robota papierkowa i zero tłumaczenia na zabiegach troche mnie przeraża.
A moze polecacie jaiś inny szpital w Kato?

11/20/2009 17:59 #55332

moniska;55331 napisał:
Witam. Myslę o stazu w MSWiA o ile sie dostanę, ale własnie mnie interesuje chirurgia, czy na serio tam jest tak niemile i źle? Jestem osobą która sie dogaduje z chirurgami, bo znam troszke "ich świat", ale takie opinie ze robota papierkowa i zero tłumaczenia na zabiegach troche mnie przeraża.
A moze polecacie jaiś inny szpital w Kato?

Witaj,

chyba niedokładnie przejrzałaś wątki dotyczące MSWiA w Katowicach, zwracając głównie uwage na date ich umieszczenia.
Chirurgia jest najlepszym oddziałem w msw- przyjacielscy lekarze , czego chcesz się nauczyć- to Ci umożliwią.
Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 1.00 sekundy