Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie

Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie 05/21/2012 19:32 #71954

Witam dokucza mi ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie jest to tępy ból lub pieczenie zawsze w tym samym miejscu .

Ból był tak silny że wylądowałem na pogotowiu dostałem przeciw bóle i kazano udać mi się do lekarza rodzinnego . Ten zalecił usg jamy brzusznej wykonałem wszystko wyszło dobrze jedynie drobne "powiekszenie w lewej nerce " lekarz rodziny powiedział że to piasek . Potem gastrologia wykazała wrzoda dwunastnicy . Dostałem Metranidazol 2x2 controlok 2x1 i 1 gram duomox 2x1 . Ból nie ustępuje byłem u lekarza powiedział ze ból po tej lewej stronie to spowodowany może być lekami określił go jako kolki lub ruchy kałowe . Ból nasila się przy jedzeniu do tego dochodzi moja nerwica i lęki że to coś groźnego co sprawia że jest jeszcze gorzej . Lekarka powiedziała że na chwile obecna nie ma podstaw do kolonoskopi bo nie wystepują krawienia itp . Morfologia idealna . W gastroskopii wyszło mi jeszcze takie "coś " H. pylori (+++) dodatni co nie wiem co znaczy a nie zapytałem się mojej pani doktor . Mam 18 lat 176 wzrostu 59 kg wagi zawsze byłem chudy podobno uwarunkowane genetycznie . Lekarka mówi że nie mam się co obawiać tych bólów ale moja nerwica nie daje mi spać to spać . Edit. Dodam ze ból jest w lini wysokosci pepka czeli 3 cm w lewo
Ostatnio zmieniany: 05/21/2012 19:53 przez muzykometeoropata.

Odp: Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie 06/02/2012 19:17 #72112

witam po raz kolejny . Skończyłem kuracje antybiotykową na wrzoda . Teraz prowadzę controlog . Bóle się zmniejszyły ale nadal są . Lekarz rodzinny dalej uważa że to nic poważnego . Ból jest tępy najbardziej dokucza rano . Często budzę sie w nocy o jednej godzinie zawsze 3:30 i wtedy też odczuwam ból . Lokalizacja tego bólu tak jak wcześniej wspomniałem jest 3 -5 cm od pępka w lewo na jego wysokości ani niżej ani wyżej . Ból o lekkim i średnim nasileniu .

Nie stać mnie na leczenie prywatne dlatego liczę na was . Mam 18 lat pewnie też trochę panikuje . Nie chcę żebyście postawili mi konkretną diagnozę . Proszę o podpowiedzi co to może być i jaka choroba może dawać takie obiawy . Czasem mam nudności i brak apetytu .

Gastroskopia . Morfologia wykonana .

Odp: Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie 06/02/2012 21:18 #72113

• Josie M
  • Platynowy forowicz
  • agree with me or be wrong
  • Oklaski: 5
kał na krew utajoną,
usg jamy brzusznej (wykonane przez dobrego ultrasonografistę, który od razu zinterpretuje widziany obraz, nie wiem na ile dokładnie przytaczasz sformułowanie "powiększenie w nerce" i jego interpretację jako "piasek")
i kolonoskopia
i'll try to be nicer, if you'll try to be smarter...
Ostatnio zmieniany: 06/02/2012 21:24 przez Josie M.

Odp: Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie 06/03/2012 21:13 #72118

• kuhar
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
witam

najbardziej objawy pasuja do wrzodu dwunastnicy, dlatego antibiotyk nic Ci nie da. mowisz ze gastro wykonana.......
czy jak zjesz juz objawy slabna?

pzdr

Odp: Ból brzucha 2-3 cm od pępka po lewej stronie 06/04/2012 10:32 #72121

Co do nerki były to 2mm zmiany które określono jako kamienie lub piasek ( dziś dokładnie podam określenie jakie miałem napisane na wynikach od pani od usg dziś wieczorem) . Jak to może być wrzód dwunastnicy jak boli w miejscu jelita grubego z lewej stron 2 cm od pępka w lewo dokładnie nie do góry nie w dół tylko w lewo na jego wysokości nie wiem czy to śródbrzusze czy jakie jest określenie tej części brzucha .
Ostatnio zmieniany: 06/04/2012 10:33 przez muzykometeoropata.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.82 sekundy